Współpraca

 

BEST-BUT z siedzibą w Łukowie ma przyjemność zaproponować ofertę współpracy w zakresie sprzedaży obuwia jak również półproduktów.

 

Zakład realizując projekt "Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji obuwia" pozyskał środki finansowe z Unii Europejskiej i wdrożył wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dokonał zakupu innowacyjnych maszyn i urządzeń.

 

Jesteśmy zakładem produkcyjnym istniejącym od ponad 20 lat. Od początku istnienia zajmujemy się produkcją wyrobów obuwniczych skórzanych.

Możemy zaprezentować Państwu nową kolekcję ciekawych wzorów obuwia damskiego i męskiego. Po całym kraju jeżdżą nasi przedstawiciele, którzy chętnie spotkają się z Państwem by przedstawić naszą ofertę.

 

Możemy zaproponować współprace w zakresie kompleksowego wykonania (wytworzenia) obuwia w zakresie rozkroju, szycia cholewek czy montażu zarówno tradycyjnego, jak również w technologii maszynowego łączenia cholewki do spodu oraz w zakresie produkcji systemem mokasyn.

Zapraszamy do zakupu wytwarzanych przez nas półproduktów twardych do produkcji obuwia (podnoski, podpodeszwy, zakładki).

Staraliśmy się przybliżyć ogólny zarys współpracy. Zdając sobie sprawę że pozostało nam bardzo dużo spraw do wyjaśnienia i omówienia, i negocjacji , mamy nadzieję że zainteresuje Państwa Firmę nasza propozycja.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją udzielimy wszelkich informacji i na ten temat osobiście u Państwa, jednocześnie zapraszając do nas do siedziby BEST-BUTa w Łukowie przy ul. Żelechowskiej 26.

 

Mając nadzieje nawiązać z Państwa Firmą współpracę przynoszącą wymierne korzyści dla obu stron.

 

EMAIL: INFO@BEST-BUT.PL            TEL. +48 25 798 48 35    lub   +48 605 330 144